Ουσιαστική και συνεχόμενη η επαφή με τους πολίτες.
Σήμερα το μεσημέρι, στον Μυλαύλακο συζητήσαμε για τα προβλήματα της καθημερινότητας. Μόνη αξιόπιστη και ρεαλιστική επιλογή το ΠΑΣΟΚ και η Δημοκρατική Παράταξη.
![](https://koutroupaskostas.gr/wp-content/uploads/2023/02/331598308_878923443359939_6973029838613875660_n-1024x768.jpg)
Ουσιαστική και συνεχόμενη η επαφή με τους πολίτες.
Σήμερα το μεσημέρι, στον Μυλαύλακο συζητήσαμε για τα προβλήματα της καθημερινότητας. Μόνη αξιόπιστη και ρεαλιστική επιλογή το ΠΑΣΟΚ και η Δημοκρατική Παράταξη.